استفاده از هدایای تبلیغاتی به عنوان اهرم انگیزشی در نمایشگاه

میدانیم که برنامه ریزی،آماده سازی و اجرایی ساختن یک نمایشگاه تجاری کار بسیار دشواری میباشدو این خود دلیل این مطلب است که شما همواره در پی راهکارها و ترفندهایی در جهت تسهیل برپایی نمایشگاه خود می باشید.در نمایشگاه امکانات تبلیغاتی کامل نیست پس چگونه میتوان از محصولات تبلیغاتی حداکثر بهره را برد؟ما پیشنهاد میکنیم از هدایای تبلیغاتی خود به صورت چند منظوره استفاده کرده ودر واقع با یک تیر دو نشان بزنید.برخی مردم این عمل را ترفند مینامند ولی ما به آن استفاده بهینه از ابزارهای تبلیغاتی می گوییم.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

اگر به دنبال ایده های جدید هستید می توانید به جای اهدای خودکار ها و خودنویس های تبلیغاتی از دستبندهای ساخته شده از مواد نیمه هادی استفاده کنید. این دستبندها نه تنها مکررا توسط شرکت کنندگان نمایشگاه ها استفاده می شوند ( چون ایده ی جدیدی است) بلکه به شما این امکان را می دهد تا همزمان با تبلیغات به نحوی سازمان یافته تر عمل کنید.

از محصولات تبلیغاتی خود به عنوان اهرمی انگیزشی برای کارمندان خود در غرفه استفاده کنید تا نیاز کمتری به ابزارآلات دفتری داشته باشید. این مسئله باعث می شود خود کارکنان یادداشت های تبلیغاتی حاوی اطلاعات تماس و شعارهای تبلیغاتی را در دستان بازدید کنندگان قرار دهند.

فنجان یکی ازبهترین انواع هدایای تبلیغاتی است.دلیل آن نیز این است که امکان استفاده مکرر از آن زیاد است. عمر این محصول زیاد است و مصرف کننده چندین سال از آن نگهداری می کند. بااین حال نکته منفی درباره فنجان این است که فضای زیادی را به صورت غیر بهینه ای اشغال می کند. چرا که درون آن خالی است. چگونه می توان از این مسئله بهره برداری کرد؟

 

اگر می خواهید فنجان هایتان را به محل منتقل کنید، می توانید از فضای خالی آن برای جا دادن دیگر وسایل مورد نیازتان در نمایشگاه استفاده کنید. این کار منجر به استفاده کمتر از جعبه می شود و باعث می شود، غرفه نمایشگاهی تان مرتب تر باشد.

خیلی از غرفه ها برای ایجاد فضای مناسب از موسیقی استفاده می کنند. احتمالا شما هم به این کار فکر کرده اید و متوجه شده اید که ممکن است نیاز به بلندگوهای بیشتری در نمایشگاه هستید. یک راه این است که اگر موسیقی را از گوشی خود پخش می کنید آن را در یکی از آن فنجان های تبلیغاتی بسیار جذاب خود قرار دهید تا صدای آن رابه صورت طبیعی بلند کنید.

آیا هنگام نقل مکان به غرفه وسایل شکستنی همراه خود دارید و می خواهید با لایه گذاری از شکستن وسایل ارزشمند خود جلوگیری کنید؟ آیا تا به استفاده از پد موسی که نقش برند شما را بر روی خود دارد به عنوان لایه ای نرم جهت حفاظت از وسایلل ارزشمند خود فکر کرده اید؟ پد های موس در انواع شکل، اندازه و ضخامت های مختلف موجود هستند و نه تنها می توان از آنها برای درست کار کردن موس استفاده کنید، بلکه می توانید با آن فضاهای خالی در جعبه های را پوشش داد و به وسیله آن هرگونه تکان های شدیدی که ممکن است به وسیله های درون جعبه تان وارد شود را بی اثر کرد.

پس، زمانی که در حال آماده سازی وسایل مورد نیاز خود جهت استفاده در نمایشگاه تجاری هستید، این روش ها را به خاطر بسپارید تا در فضا و زمان خود صرفه جویی کنید و نظم بیشتری در کارهایتان پیدا کنید.

اگر ترفندهای خوبی را می شناسید خوشحال می شویم اگر آنها را با ما به اشتراگ بگذارید.

افرند وارد کننده انواع خودکار تبلیغاتی –  فلش مموری تبلیغاتیپاوربانک تبلیغاتی – و ماگ و فلاسک تبلیغاتی با کیفیت و قیمت رقابتی .