استفاده خلاقاته از RFID به عنوان محصول تبلیغاتی

فناوری در قرن بیست و یکم تاثیرات زیادی بر روی صنعت محصولات تبلیغاتی داشته است. نیاز به سیستم امنیتی RFID به سرعت روش کار بر روی محصولات تبلیغاتی را تغییر می دهد. RFID یا همان سیستم رادیویی شناسایی هویت، یک روش استفاده بی سیم از فرکانس رادیویی برای دسترسی به اطلاعات و انتقال داده . اگر به تازگی در هتلی اقامت داشته اید و به جای کارت کشیدن برای ورود به اتاق به آهستگی به ضربه زده اید، از این فناوری استفاده کرده اید.

محوصلات rfid

محوصلات RFID

RFID روش به کلی جدیدی در ترفندهای بازاریابی برای انتخاب هدایای تبلیغاتی است. مجله های زیادی درباره سرقت های بیشماری که از زمان ظهور این فناوری اتفاق افتاده، مطلب نوشته اند. ” سارقان می توانند کارت هوشمند شما را بربایند و به وسیله آن پاسپورت و ماشین و هر چیزی که در دست دارید را به چنگ آورند، بدون آنکه متوجه چیزی شوید.” و حالا تکنولوژی RFID ، و قابلیت بلوکه کردن سیگنال RFID، گزینه های متنوعی از محصولات تبلیغاتی ویژه حتی به گوناگونی پوشاک، جعله ابزار و کیف های تبلیغاتی پیش روی کارآفرینان قرار داده است.

تولید کنندگان محصولات تبلیغاتی و تامین کنندگان با همکاری یکدیگر توانسته اند متخصصان بازاریابی را به محصولات با کیفیت و مجهز به سیستم امنیتی RFID مسلح سازند.  یک نمونه از محصولات خلاقانه ای که به کمک این تکنولوژی می توانید فراهم کنید کیف پول یاکیف مدارک شخصی است:

می توانید این کیف ویژه را که مختص مدارک شناسایی یا پول است را مزین به لوگوی شرکت خود کنید.  این محصول که با در نظر داشتن گروه های مختلف مصرف کنندگان نظیر متخصصین و اشخاصی که زیاد سفر می کنند طراحی شده است، از سیستم RFID برای محافظت محتوی خود از سرقت مدارک شناسایی استفاده می کند. این کیف پاسپورت لوکس شامل یک قفل نگهدارنده، یک محفظه دسترسی آسان به پاسپورت، ۳ شکاف برای کارت اعتباری و یک محفظه توری برای نگهداری از کارت شناسایی است.

گزینه های متعدد دیگری نیز برای پیوند زدن فناوری های روز با محصولات تبلیغاتی وجود دارد. تنها کافی است از خبرگان در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید با طراحی خیره کننده ای محصولی را خلق کنید تا مدت ها در یاد ها و خاطره های بازدیدکنندگان و مصف کنندگان باقی بماند.

افرند وارد کننده انواع خودکار تبلیغاتی –  فلش مموری تبلیغاتیپاوربانک تبلیغاتی – و ماگ و فلاسک تبلیغاتی با کیفیت و قیمت رقابتی .