محبوب ترین هدایای تبلیغاتی چه محصولاتی هستند؟

این محصولات تبلیغاتی محبوبیت خود را به اثبات رسانیده اند.

این موضوع که انتخاب بهترین محصولات به منظور تبلیغ برند ،به خصوص زمانی که گزینه ها متعدد و جذابی وجود دارد، کار بسیار دشواری است، کاملا مشخص است. من به این نتیجه رسیده ام که بهتری راه برای کاهش فشار ناشی از این فرآیند این است که به دنبال محصولاتی باشیم که مشتریان از آنها نگهداری کنند و مکررا مورد استفاده قرار دهند.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

پس بگذارید در این راه به شما کمک کنم. با تشکر از موسسه ASI من می دانم که چه محصولاتی در حال حاضر بیشترین طرفدار را در میان مصرف کنندگان دارد و برای آنها کاربردی است. تعدادی از کالاهایی را که به گفته مصرف کنندگان توسط شرکت ها به آنها هدیه داده شده است، در ادامه خواهیم شناخت:

 1. فنجان یا لیوان تبلیغاتی

این محصول یکی از رواج یافته ترین انواع محصولات تبلیغاتی است که شرکت ها از آن در کمپین های بازاریابی خود استفاده می کنند . حال سوال اینجاست که چرا با اینکه مصرف کنندگان قطعت خودشان تعداد زیادی از این فنجان ها و لیوان ها دارند، باز هم این محصول می تواند تاثیرگذار باشد و یکی از گزینه های مطلوب است:

باید یادآوری کنم، که لیوان یا فنجان های تبلیغاتی گستره وسیعی از محصولات را شامل می شود، مانند بطری آب، فنجان های سرامیکی، لیوان و …

 1. کیسه های تبلیغاتی اختصاصی

این نوع از محصول به خصوص در نمایشگاه های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. به وضوح این کیف ها کاربرد فراوانی برای مصرف کنندگان دارند. آمارهای زیادی نشان دهنده محبوبیت این نوع از محصولات تبلیغاتی است.

 1. ابزارهایی که برچسب لوگوی شرکت را دارند

از این نوع محصولات تبلیغاتی به کرات در زندگی روزمره خود مشاهده کرده اید. حتما خودتان یا اطرافیان شما حداقل یک خودکار تبلیغاتی از یک شرکت هدیه  گرفته اید. فرقی نمی کند که آن شرکت در چه صنعتی فعالیت داشته باشد. مسلما کالاهای لوگو نشان قابلیت تبلیغاتی بالایی دارند و برند شما در معرض دید عموم قرار می دهند.

توجه داشته باشید که سفارش خودکارهای ارزان قیمت، احتمالا تاثیر مطلوبی بر روی مشتریان شما نخواهد گذاشت. از آنجا که محصولی که انتخاب می کنید بازتاب کننده برند شما خواهد بود باید از کیفیت و کارایی ان اطمینان حاصل کنید.

 1. حافظه های جانبی

مروزه فناوری نقش مهمی در زندگی انسان ها بازی می کند. و کارایی آن را نمی توان نادیده گرفت. از این رو استفاده از آن قبیل محصولات می تواند نقش بسزایی در توسعه برند شما داشته باشد. مهم ترین علت آن نیز قابلیت استفاده آن است. چنان چه در تحقیقاتی که موسسه ASI آمارها نشان می دهد ۹۱% از دریافت کنندگان USB آن را نگه می دارند، چرا که برای آنها کاربردی است.

 1. لوازم تحریر

به خوبی می توان دید که تاثیری که لوازم تحریر می تواند بر مصرف کنندگان داشته باشد، بلند مدت است. این تاثیرپذیری در نهایت منجر به افزایش سطح شناخت مشتریان از برند شما شود. شما می توانید میز کار کارمندان خود مملو از انواع و اقسام لوازم تحریر نظیر خودکار، دفتر یادداشت، تقویم و … کنید.

 1. محصولات تبلیغاتی بهداشتی

با توجه به افزایش موارد استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی، این آیتم ها شهرت و محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و یکی از گزینه های مطلوب برای هدیه دادن به مشتریان به شمار می آیند. این محصولات همچنین این قابلیت را دارند که به برند شرکت اعتبار می بخشند چرا که به زعم مشتریان ارائه دادن هدیه هایی از این قبیل به معنای اهمیت دادن به سلامتی و بهداشت فردی آنهاست.

 1. تقویم اختصاصی

یکی از مزایای استفاده از این نوع محصول این است که مشخصا برای یک سال در معرض دید مشتری قرار می گیرد و از آن هر روز استفاده می کند. و این یعنی یک سال اثر بخشی مداوم و مستمر برند و شناخت هر چه بیشتر آن.

تقویم شرکت را هم می توان به مشتریان هدیه داد و هم به کارکنان آن شرکت. این کار می تواند حس تعلق کارکنان به شرکت  را افزایش دهد.

 1. پاوربانک تبلیغاتی

این محصولات یکی از بهترین نوع هدایای تبلیغاتی هستند که می توانند عملا بازاریابی شما را تقویت کنند. و از آنجا که بسیار پرکاربرد هستند و دوام بالایی نیز دارند، تاثیرگذاری زیادی نیز بر روی مصرف کنندگان خواهند داشت.

بر اساس تحقیقات PEW دو سوم مصرف کنندگان آمریکایی دارای گوشی هوشمند هستند، از این رو پاوربانک که سازگاری بالایی با تلفن های هوشمند دارد گزینه بسیار معقولی به نظر می رسد.

نکات کلیدی

با توجه به مطالبی که پیش از این گفته شد، ۳ فاکتور کلیدی منجر به محبوبیت و شهرت یک آیتم تبلیغاتی می شود:

 • دوام بالا
 • کارایی
 • تاثیرگذاری

این موارد را به خاطر داشته باشید و در زمان خود از گزینه هایی که ما به شما معرفی کردیم استفاده کنید. با در نظر داشتن این عوامل مطمئنا آیتمی را برمی گزینید که منجر به خشنودی مصرف کنندگان و در نتیجه درستیابی به موفقیت بیشتر می شود.

افرند وارد کننده انواع خودکار تبلیغاتی –  فلش مموری تبلیغاتیپاوربانک تبلیغاتی – و ماگ و فلاسک تبلیغاتی با کیفیت و قیمت رقابتی .