محصولات تبلیغاتی پرکاربرد در رویدادهای تجاری

چگونه برند خود را در نمایشگاه به وسیله محصولات تبلیغاتی برجسته کنیم تا مردم به آن جذب شوند ؟

به عنوان بازاریاب، دریافته ام که مردم به دلایل مختلفی در رویدادهای تجاری شرکت می کنند؛ ممکن است به موضوع رویداد علاقه مند باشند، از طرف مدرسه یا شرکت مجبور به شرکت در آن باشند، یا برای آنها رفتن به رویداد ساده باشد. دلیل کم رنگ تری که به خاطر آن مردم به بازدید از رویدادها می پردازند را می توان ، محصولات رایگان دانست. حتی من از بعضی شنیده ام که تنها انگیزه آنها از رفتن به نمایشگاه محصولات رایگان است.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

با این حال، شرکت کنندگان رویدادها با دریافت هر نوع محصولی راضی و خوشحال نمی شوند. بازاریاب ها باید اطمینان داشته باشند که محصول تبلیغاتی که می خواهند به مردم هدیه بدهند مرتبط با برند آنها، جالب توجه و قابل استفاده آن دسته از بازدیدکنندگان است. در اینحا لیستی از محصولات تبلیغاتی آماده کرده ام که به تجربه من در میان بازدیدکنندگان پرطرفدار بوده اند.

  • شارژر موبایل ویژه

من به گوشی هوشمند خود اعتیاد دارم. مطمئنم اکثریت جمعین آمریکا هم همین مشکل را دارند. به نقل از مجله گالاپ ۸۱% از مردمهمیشه گوشی هوشمند خود را همراه دارند. به شرکت کنندگان یک شارژ هدیه دهید، قطعا از آن استقبال می کنند.

  • تی شرت های برند

می توانید به بازدیدکنندگان تی شرت های برند نشان راحت و با طرح زیبا هدیه دهید تا بتوانند آن را به طور روزمره استفاده کنند. بر اساس تحقیقات PPAI 50% از مصرف کنندگان ترجیح می دهن هدیه ای که می گیرند از جنس پوشاک باشد. این بهترین راه برای به یاد سپردن رویداد و برند توسط شرکت کنندگان است. می توانید از نمونه تی شرت هایی که ما برای تبلیغات برگزیده ایم انتخاب کنید.

  • لیوان های اختصاصی

امروزه مصرف کنندگان به شدت تمایل به استفاده از لیوان های اختصاصی دارند؛ خصوصا آمریکایی ها! طبق تحقیقات ASI  ۲۵% از مردم آمریکا دارای حداقل یک لیوان لوگونشان هستند که در منزل یا سرکار از آن به صورت اختصاصی استفاده می کنند. به نظر من این یک فرصت اسنثنائی برای به نمایش گذاشتن برند است. لیوان های اختصاصی در حال فراگیر شدن هستند. این لیوان ها در قهوه خانه های زنجیره ای مانند دانکین دونات و استارباکس به فروش می رسند. به شرکت کنندگان فنجان های تکراری سرامیکی ندهید، به جای آن محصول متمایزی هدیه دهید که حس کنجکاری آنها را برانگیزد.

  • بطری های آب سفارشی

همه می دانند که بطری های تجدید پذیر از جمله هدایای تبلیغاتی محبوب در میان مصرف کنندگان محسوب می شود. اک اگر در نمایشگاه همه غرفه ها از این بطری ها هدیه بدهند چه؟ چگونه شرکت خود را متمایز می کنید؟ برندی را انتخاب کنید که مصرف کنندگان به آن اعتماد دارند. بطری های آب سفارشی CamelBak یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است. علاوه بر این یک برند قوی و قابل اطمینان حامی شرکت شما می شود که در تبلیغ شما موثر است. می توانید از میان بطری هایی که ما انتخاب کرده ایم مناسب ترین گزینه با برند خود را برگزینید.

  • کیسه های اختصاصی

کیسه های حمل کالا تقریبا در تمامی رویدادها دیده می شود و من می توانم به شما اطمینان بدهم که مشتریان از کیسه های ارزان قیمت و تکراری خسته شده اند. بهتر است شرکتی باشید که یک ظاهر متفاوت و جذاب برای کیسه هایتان می آفرینید. این کیسه ها از این لحاظ اهمیت دارند که مشتری در تمام طول رویداد آن را با خود حمل می کند و برند شما را یدک می کشد. مشتریان به خاطر این کیسه های زیبا حتما از شما سپاسگزار خواهند بود.

  • خودکارهای شیک تبلیغاتی

این محصول یک هدیه ایده آل برای سازمان هایی است که بودجه تبلیغاتی محدود دارند. قیمت این خودکارها کمتر از یک دلار است اما این به این معنا نیست که هدایایی بی ارزش محسوب شوند. در اینجا به شما یک خودنویس تبلیغاتی براق، با کیفیت بالا و مطابق با فناوری روز پیشنهاد می کنیم.

افرند وارد کننده انواع خودکار تبلیغاتی –  فلش مموری تبلیغاتیپاوربانک تبلیغاتی – و ماگ و فلاسک تبلیغاتی با کیفیت و قیمت رقابتی .