چرا هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه تجاری مهم هستند؟

اهدای هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه در زمینه ساز موفقیت هرچه بیشتر شرکت شما خواهد شد.

درک این موضوع که دریافت هدایای تبلیغاتی مردم را خشنود میکند کار سختی نیست.درواقع بر طبق تحقیقات موسسه PPAI این موضوع در دنیای بازاریابی به خوبی جا افتاده است که مشتریان پس از دریافت هدایای تبلیغاتی ،رغبت بیشتری برای همکاری با بازاریابان از خود نشان می دهند.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

استفاده از هدایای تبلیغاتی علاوه بر اینکه موجب شناخته شدن هر چه بیشتر برند شما میگردد،موجب گشایش افقهای جدیدی برای جذب مشتریان و فروش محصول یا خدمات شما می گردد. به نظر من، در نظر نگرفتن هدایای تبلیغاتی به عنوان بخش مهمی از برنامه ریزی استراتژیک در یک نمایشگاه تجاری، و علی الخصوص لحاظ نمودن تمامی مزایای حاصل از استفاده از آنها در غرفه نمایشگاه برای یک شرکت کار چندان عاقلانه ای به شمار نمی آید.

برای آنکه بتوانید در غرفه خود، از تمامی مزایای استراتژیک بازاریابی بهره مند شوید، باید محصولات تبلیغاتی را حتما در نظر بگیرید. در اینجا به برخی از دلایل اهیمیت این موارد در نمایشگاه های تجاری می پردازیم:

  1. افزایش تردد در غرفه نمایشگاه

این موضوع به همین سادگی است. مطالعه ای در سازمان نظرسنجی نمایشگاه های تجاری، نشان داد که شرکت هایی که در غرفه خود محصولات تبلیغاتی به بازدیدکنندگان اهدا می کنند، به طور قابل ملاحظه ای تردد بیشتری در غرفه شان نسبت به شرکت های دیگر داشتند. به یاد داشته باشید، در نمایشگاه های تجاری تعداد زیادی از شرکت ها بر سر جذب هر چه بیشتر مشتریان، رقابت می کنند. گام اول در فروش جذب مشتریان جدید در غرفه نمایشگاه است. بنابراین توجه مردم را با محصولات تبلیغاتی با کیفیت به خود جلب کنید.

  1. آنها در جهت به خاطر ماندن برند شما مثمر به ثمر هستند

یکی از اهداف اولیه شما در نمایشگاه تجاری این است که بتوانید برند خود را از سایر رقبا با یک روش اصولی ازجنبه های مثبت، متمایز سازید. دانشگاه جرجیای جنوبی طی تحقیقی اذعان کرد که ۷۱٫۶% از بازدیدکنندگان که محصولات تبلیغاتی دریافت می کنند، نام شرکتی که به آنها هدیه داده است را به خاطر می سپارند. این مسئله ثابت می کند، که در نمایشگاه ها تجاری این امکان وجود دارد که با اهدای محصولات مشتریان بیشتر جذب کنید.

  1. تثبیت تصویر برند دراذهان عمومی

در نمایشگاه ها که معمولا مملو از جمعیت است و شرکت کنندگان زیادی دارد،  نیاز است که شما به نحو مطلوبی برند خود را به مردم بشناسانید. ۷۶٫۳% از بازدیدکنندگان اذعان داشته اند که گرایش بیشتری نسبت به شرکتی دارند که به آنها در نمایشگاه محصولات تبلیغاتی اهدا کرده اند. استفاده از محصولات تبلیغاتی و اهدای آنها به بازدیدکنندگان باعث می شود که برند شما به نحو مطلوبی در ذهن مشتریانتان بالقوه تان نقض ببندد و و احتمال خرید آنها را بیشتر می کند.

پند تخصصی بازاریابی: استفاده از محصولات تبلیغاتی کلیشه ای و تکراری نمی تواند عکس العمل مطلوبی از سوی مشتریان در پی داشته باشد. باید اطمینان حاصل کنید که محصولی کاربرید، با کیفیت و ارزشمند انتخاب می کنید. مسلما شما نمی خواهید برند خود را به وسیله یک کالای بی ارزش و ارزان قیمت، که کاربرد چندانی نیز برای مشتری نداشته باشد، به آنها معرفی کنید.

  1. ۴. زیبایی ظاهر برای بازدیدکنندگان ارزشمند است.

اگر شما در فروش محصولات تخصص داشته باشید، حتما می دانید که ظاهر محصول و جذاب بودن نحوه معرفی آن به اندازه خود محصول اهمیت دارد. این مسئله در مورد هدایای شما نیز صادق است. به نقل از HubSpot محصولات تبلیغاتی برای جلب نظر مشتریان در نمایشگاه های تجاری که با حضور گسترده مشتریان و دیگر شرکت کنندگان برگزار می شود، اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین لازم است که با دکوراسیون زیبا و به کمک محصولات تبلیغاتی توجه آنها را به سوی خود جلب کنید.

پند تخصصی بازاریابی: محصولات تبلیغاتی که در دید عموم قرار داشته باشد، به تنهایی برای جذب مشتریان کافی نیست. به نقل از Venture Atlanta شما باید دکوراسیون غرفه خود را به نحویطراحی کنید که بازدیدکنندگان را به سمت آن سرازیر کند. به نظر من بهتر است درچیدمان محصولات از سادگی پرهیز کنید. در این مورد خلاقیت به خرج دهید و نحوی مطلوب محصولات را بر روی هم بچینید تا مشتریان به سمت شما جذب شوند.

هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه های تجاری اهمیت به سزایی دارند چرا که به  طور قابل ملاحظه ای تجربه شما از شرکت در آن را بالا می برد. به ویژه با جلب نظر بازدیدکنندگان مسیر شما برای فروش بیشتر محصولات و خدماتتان را به مشتریان هموار می سازد. به محض آنکه توانستید توجه مخاطبین خود را با هدایا به خودتان جلب کنید، برندتان در ذهن آنها نقش بسته و موفقیت شما در نمایشگاهی که در آن حضور داشتید چندین برابر می شود.

افرند وارد کننده انواع خودکار تبلیغاتی –  فلش مموری تبلیغاتیپاوربانک تبلیغاتی – و ماگ و فلاسک تبلیغاتی با کیفیت و قیمت رقابتی .