چهار نکته فوق العاده که هر بازاریابی درباره هدایای تبلیغاتی باید بداند

شما ممکن است که گمان کنید تمام مسایل را درباره محصولات تبلیغاتی می دانید، ولی آیا از این ۴ نکته غیر منتظره هم آگاه بودید؟

من به مدت بیش از ۲۰ سال در صنعت محصولات تبلیغاتی  به عنوان متخصص برندینگ مشغول به فعالیت بوده ام،و همچنان هرروز یک نکته جدید می آموزم_و این یکی از دلایلی است که من عاشق کارم هستم.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

اگر شما هنوز دلایل کافی برای عشق ورزیدن به به محصولات تبلیغاتی ندارید؛من لیستی از ۴ نکته شگفت انگیز که هر بازاریابی باید از آنها آگاه شود را به شما ارایه خواهم داد.این نکات بازاریابان را وادار می کند که نگاه دوباره ای به موضوع بیاندازند،تامل کرده و بیاندیشند، و بگویند عجب! من این موضوع را نمی دانستم!

بعد از مطالعه این ۴ نکته شگفت انگیز، شما دلایل بیشتری برای به کارگیری هدایای تبلیغاتی در استراتژی بازاریابی خود خواهید داشت.

۱_مردم شرکت شمارا به یاد خواهند آورد

این مطلب بسیار واضح است! برند شرکت شما در ذهن مردم خواهد ماند. البته، هرچقدر محصولات جالبتر و خاصتری داشته باشید، این موضوع چشمگیرتر خواهدبود.

می خواهید بدانید بهترین قسمت این موضوع چیست؟بر طبق تحقیق موسسه ASI هدایای تبلیغاتی به طور میانگین برای ۸ ماه نگهداری می شوند واثر آنها هم برای سالهای پیش رو باقی می ماند.همینطور بر طبق گزارش این موسسه بیش از نیمی از مشتریان اذعان داشته اند که محصول تبلیغاتی را پس از مدتی دور نمی اندازند بلکه آنرا به شخص دیگری هدیه می دهند.این موضوع باعث می شود که برند شما مکررا در معرض نمایش قرار گیرد،ودر نتیجه سطح شناخت جامعه از برندتان در بین مشتریان کاملا جدید بالا می رود.

۲ _استفاده از هدایای  تبلیغاتی یکی از مقدور به صرفه ترین شیوه های بازاریابی به شمار میاید

هر بازاریابی بودجه ای خاص برای کار خود درنظر می گیرد چون از این نکته آگاه است که کسب درآمد در گرو سرمایه گذاری اولیه می باشد، این موضوع در تجارت امری بدیهی به شمار میاید، در هر صورت وقتی صحبت از تبلیغات پیش میاید بکارگیری محصولات تبلیغاتی از مقدور به صرفه ترین گزینه ها به شمار میاید!

استفاده از محصولات تبلیغاتی کمترین هزینه را به ازای اثر بخشی در ایالات متحده امریکا داشته است.مصرف نقدینگی برای بدست آوردن پول یک واقعیت اجتناب ناپذیر است،ولی چرا باید پول خودرا صرف شیوه های تبلیغاتی گرانقیمتی که تاثیر دراز مدت ندارند، کنیم؟

۳_مردم به طور ذاتی هدایای تبلیغاتی را دوست دارند

چه کسی است که دریافت هدیه را دوست نداشته باشد؟به این موضوع بیاندیشید که به هر شخصی که یا برندتان مرتبط است،هدایایی منقش به برندتان اهدا کنید.هدیه کردن یک چیز ملموس یک تکنیک بازاریابی اثبات شده است.(البته،اگر تصمیم بگیرد همان هدیه های قدیمی را همیشه استفاده کنید اثر بخشی کمتر می شود)

اغلب، بازاریابان فراموش می کنند که هدایای تبلیغاتی تاثیر چشمگیری بر کسانی که دریافت کننده آنها هستند می گذارند.هدیه دادن محصولات اثرگذار در شکل گیری برداشت دریافت کنندگان از برند شما تاثیر بسزایی دارد، پس مطمین شوید چیزی که به آنها هدیه میدهید موجب ایجائ احساس خوبی شود!

۴_تهیه هدیه تبلیغاتی مناسب مستلزم برنامه ریزی می باشد

در اینجا نصایحی مطرح میشود درجهت دریافت محصول خوب تبلیغاتی در هنگام سفارش:

از قبل برای سفارش دادن ،حمل و نقل،سفارشات جایگزین بالقوه و سایر مواردی که در آنها عامل زمان دخالت دارد برنامه ریزی کنید.

چندین ایده درباره محصولات مورد پسندتان داشته باشید که در صورتی که یکی از آنها کارکرد مطلوب را نداشت،بتوانید از بقیه استفاده کنید، و همیشه ذهنتان را برای دریافت پیشنهادات سازنده باز بگذارید.

برای طراحی محصول و همکاری با یک متخصص برندینگ وقت کافی بگذارید تا مطمین شوید محصولتان برای شرکتتان و دریافت کنندگان بهترین گزینه می باشد.

انتخاب آیتمهای مناسب به برنامه ریزی دقیق نیاز دارد .پیدا کردن محصولات مناسب ممکن است زمان بر باشد، ولی کارکردن با یک متخصص برندینگ، موجب تسهیل کارتان می شود.

افرند وارد کننده انواع خودکار تبلیغاتی –  فلش مموری تبلیغاتیپاوربانک تبلیغاتی – و ماگ و فلاسک تبلیغاتی با کیفیت و قیمت رقابتی .