۵ روش کارآمد در استفاده ار محصولات تبلیغاتی برای ایجاد آگاهی از برند

ایجاد شناخت برند در میان مخاطبین کلید حل مسئله موفقیت در کسب و کارهای کوچک است. ایجاد شناخت از برند همیشه در جهت منفعت سازمان شماست. چرا که مشتریان اگر برند شما را بشناسند هر زمان که به محصولات یا خدمات در صنعتی که فعالیت می کنید داشته باشند به شما رجوع می کنند.

یکی از راه ها افزایش آگاهی برند، استفاده از آیتم های کوچک تبلیغاتی است. آیتم های ساده مانند محصولات تبلیغاتی پتانسیل بالایی برای صرفه جویی در هزینه و ایجاد هویتی قوی برای برند دارند. ما به ۵ مزیت غیر قابل انکار محصولا تبلیغاتی که در کسب و کارهای کوچک مشاهده می شود اشاره می کنیم.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

  1. محصولات سفارشی مناسب برای کسب و کار

محصولات متنوعی هستند که می توانند از میان آنها انتخاب کنید و اگر محصولی را انتخاب کنید که با کسب و کار شما سازگار باشد می توانید برای برند خود شخصیت بسازید. باید به یاد داشته باشید که مشتریان با این محصولات شما را به خاطر خواهند سپرد. بنابراین مثلا اگر یک شرکت سازنده الات موسیقی، به مشتریان ست مانیکور ارائه دهد، خیلی مناسب نیست. پیک گیتار با لوگوی شرکت ایده خیلی بهتری است. سعی کنید محصول را انتخاب کنید که سازمان شما را و در نتیجه برندتان را تقویت کند.

  1. محصولات تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند

لازم نیست از بودجه خود فراتر هزینه کنید تا تاثیرگذار باشید. در واقع، بیشتر هزینه هدایای تبلیغاتی که استفاده می شوند به ازای هر نفر کمتر از یک دلار است. علاوه بر این، فقط به این دلیل که محصولی ارزان قیمت است نمی توان نتیجه گرفت که کیفیت آن پایین است.

  1. محصولات تبلیغاتی ROI بالایی ایجاد می کنند

این از آنجا ناشی می شود که محصولات تبلیغاتی بیش از یک بار دیده و استفاده می شوند. در حالیکه تبلیغات ناملموس هستند و این خاصیت را ندارند. محصولات تبلیغاتی این مزیت را دارند که چندین چند بار تاثیر می گذارند. و این مسئله منجر به جذب مشتری و افزایش سودآوری می شود. از آنجا که به نقل از PPAI مصرف کنندگانی که محصولات تبلیغاتی دریافت می کنند ۲۷% بیشتر از مصرف کنندگانی که کارت تخفیف یا کوپن دریافت می کنند، صرف خرید می کنند. شایان ذکر است که محصولات تبلیغاتی از روش های تبلیغاتی از طریق فضای مجازی، تلویزیون و رادیو بازده سرمایه گذاری بیشتری ارائه می دهد و به شما کمک می کند به بازار وسیع تری با صرف هزینه کمتری دسترسی پیدا کنید.

  1. محصولات دارای برند تاثیر مطلوب می گذارند

به بیان ساده، مردم دوست دارند محصولاتی کارآمد دریافت کنند. در واقع، محصولات تبلیغاتی آنقدر تاثیرگذار هستند که بیش از ۵۲% شرکت کنندگان در یک مطالعه توسط سازمان PPAI با شرکتی که از آن هدیه دریافت کردند به معامله می پردازند. ایجاد تصویری مطلوب از برند در ذهن مشتریان برای موفقیت یک شرکت، اهمیت به سزایی دارد.

  1. آیتم های سفارشی شناخت برند را افزایش می دهند

به عنوان یک کسب و کار کوچک، یکی از مهم ترین اهداف شما مسلما رسیدن به شهرت است. در صورتی که از محصولات تبلیغاتی استفاده کنید برند شما به یاد ماندنی تر می شود. بر اساس نظرسنجی که توسط موسسه PPAI صورت گرفته است، محصولات تبلیغاتی آنقدر در مردم اثرگذار است که ۷۶٫۲% از مصرف کنندگان آن محصول به خصوص، تبلیغ کننده آن، و پیامی محصول تبلیغاتی که دریافت کرده اند را تا دو سال می توانند به خاطر بسپارند. این نشان دهنده تاثیر بسیار بلند مدت محصولات تبلیغاتی است.

افرند وارد کننده انواع خودکار تبلیغاتی –  فلش مموری تبلیغاتیپاوربانک تبلیغاتی – و ماگ و فلاسک تبلیغاتی با کیفیت و قیمت رقابتی .